Balke, Peder(1804-1887)
Marine
Olje på papir, oppklebet på papp
15,8x25,3
Signert nede t.h.: Balke
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
15,8x25,3
Signert nede t.h.: Balke
Vurdering
NOK 150 000–200 000