Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1977

Fargelitografi
67,5x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering