Komposisjon 1977
Fargelitografi
67,5x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Fargelitografi
67,5x50
Vurdering