Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1992

Akvarell på papir
20x27
Signert og datert nede t.h.: Weidemann - 92.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000