Komposisjon 1992
Akvarell på papir
20x27
Signert og datert nede t.h.: Weidemann - 92.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell på papir
20x27
Vurdering
NOK 7 000–9 000