Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Vinterdag 1982

Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 82

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000