Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
En teaterscene 1924

Olje på lerret
44x58
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -24.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000