Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
En teaterscene 1924

Olje på lerret
44x58
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -24.

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000