Krohg, Per(1889-1965)
En teaterscene 1924
Olje på lerret
44x58
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -24.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
44x58
Vurdering