Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Figure

Litografi
Arket: 65,5x50
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert med blyant nede t.v.: 29/50
Bloch 580. Litografert 21. november 1948.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000