Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.

Nummerert nede t.v.: 70/75.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering