Miró, Joan(1893-1983)
Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.
Nummerert nede t.v.: 70/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.
Nummerert nede t.v.: 70/75.
Vurdering