Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Brevet

Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 135 000