Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende kvinne 1957

Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 57

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 86 med tittel: "Uten tittel 1957".

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000