Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinne 1957
Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 57
Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 86 med tittel: "Uten tittel 1957".
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000