Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Våren

Olje på lerret
69x56
Signert nede t.h.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie "Våren 1945"".

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000