Aulie, Reidar(1904-1977)
Våren
Olje på lerret
69x56
Signert nede t.h.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie "Våren 1945"".
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000