Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Soon 1904

Olje på plate
75x61
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: K Dörnberger 1904 Soon

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000