Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Fra Soon 1904

Olje på plate
75x61
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: K Dörnberger 1904 Soon

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000