Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Figurer rundt et bord 1932

Pulverteknikk på papir
50x70
Signert og datert nede t.v.: Nesch 32

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 330 000