Nesch, Rolf(1893-1975)
Figurer rundt et bord 1932
Pulverteknikk på papir
50x70
Signert og datert nede t.v.: Nesch 32
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 330 000
Pulverteknikk på papir
50x70
Vurdering