Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Figurer rundt et bord 1932

Pulverteknikk på papir
50x70
Signert og datert nede t.v.: Nesch 32

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 330 000