Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Oppstilling med blomster i vase 1939

Akvarell på hvitt papir
67,5x54
Signert og datert med blyant nede t.h.: Nesch 39

Akvarellen tegnet med blyant og bemalt med akvarell på baksiden av arket med skisse av det samme motivet: Blomster i vase.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000