Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Hest i vind 1953

Tresnitt trykket på grå-rosa papir
47x64
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53

Nummerert nede t.v.: 4/15. Første opplag. Det finnes et senere opplag fra samme år på 40.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering