Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Hest i vind 1953

Tresnitt trykket på hvitt papir
53,5x71,5
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53

Nummerert nede t.v.: 1/15. Første opplag. Det finnes et senere opplag fra samme år på 40.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000