Ransve, Bjørn(1944-)
Maske bak gule linjer 1999
Akryl på plate
125x86
Signert nede t.v.: Ransve
Signert og datert på baksiden av platen: "Bjørn Ransve 1999". Ransve malerier 2009, kat.nr. 270 med tittel: "Mask behind yellow lines".
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00