Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Oktober 1984

Blandingsteknikk på papir, lysmål
77x69
Signert og datert nede t.h.: Ørnulf Opdahl 1984

Påtegnet nede t.h.: Oktober

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00