Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Gullvåg, Håkon (1959-)
Gutt i stol med fugler

Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000