Kleppan, Svein-Tore(1953-)
Pike med fletter 1980
Bronse
H: 46,5 cm
Signert og datert på plinten: ST Kleppan 80
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Bronse
H: 46,5 cm
Vurdering
NOK 15 000