Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Kleppan, Svein-Tore(1953-)
Pike med fletter 1980

Bronse
H: 46,5 cm
Signert og datert på plinten: ST Kleppan 80

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000