Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Kleppan, Svein-Tore (1953-)
Pike med fletter 1980

Bronse
H: 46,5 cm
Signert og datert på plinten: ST Kleppan 80

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 23 000