Komposisjon 1967
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Asbjörg og Ivar.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000