Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Mirakelet fra Amsterdam 1980

Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 80

Påtegnet nede t.h.: "Til St. Therese av Jesusbarnet." Signert og påtegnet på baksiden av platen: "Til Per fra Anne-Lise."

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering