Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon 1969
Olje på lerret
30x31
Signert og datert nede t.v.: JJ 69
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
30x31
Vurdering