Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
30x31
Signert og datert nede t.v.: JJ 69

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000