Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
Kortspillere

Olje på lerret
87x100
Signert nede t.h.: T. Gjesdal

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Thoralf Gjesdal "Kort-spillere"".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000