Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Hansen-Krone, Johanne Marie (1952-)
Komposisjon med figurer 1979

Olje på lerret
114x89
Signert og datert oppe t.h.: HHK 1979.

PROVENIENS: Georg Suttner.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000