Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Jernbanestasjon

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Signert på baksiden av lerretet: Arne Ekeland.

UTSTILT:

Bergens Kunstforening (Festspillene) 1970 og Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. 13.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000