Ekeland, Arne(1908-1994)
Jernbanestasjon
Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Signert på baksiden av lerretet: Arne Ekeland.
Bergens Kunstforening (Festspillene) 1970 og Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. 13.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000