Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Heklende kvinne i interiør 1906

Olje på lerret
72x76
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 06

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000