Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Harr, Karl-Erik (1940-)
Vinter

Olje på lerret
75x90
Signert nede t.v.: KE Harr

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1980, kat.nr. 37.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000