Pettersen, Arvid Jarle(1943-)
Rivertown IV
Olje på lerret
200x85
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Arvid Pettersen "Rivertown IV".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00