Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Pettersen, Arvid Jarle(1943-)
Rivertown IV

Olje på lerret
200x85

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Arvid Pettersen "Rivertown IV".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00