Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Pettersen, Arvid Jarle (1943-)
Rivertown IV

Olje på lerret
200x85

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Arvid Pettersen "Rivertown IV".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering