Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Høstlandskap

Olje på plate
62x75
Signert nede t.h.: RK

Platen er bemalt på baksiden.

LITTERATUR: Kreditkassens 150 års jubileum. Fragmenter fra en kunstsamling, Oslo 1998, avbildet s. 31 med tittel: "Høstlandskap".

Henie-Onstad kunstsenter, 15.8.-25.10.1998.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000