Midelfart, Willi(1904-1975)
Høstblomster
Olje på plate
38x55
Signert nede t.v.: W. Midelfart
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Höst-Blomster".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
38x55
Vurdering