Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Høstblomster

Olje på plate
38x55
Signert nede t.v.: W. Midelfart

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Höst-Blomster".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering