Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Asker 1877

Olje på lerret, oppklebet på plate
33x54
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: G. Munthe. Asker. 1877.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000