Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Fra Kristiania havn

Olje på lerret
18x27
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00