Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Fra Kristiania havn

Olje på lerret
18x27
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering