Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Nattkelneren

Akvarell og skrapeteknikk på tykt, blankt papir
27x30
Dobbeltsignert nede t.v.: Espolin Johnson

Signert og datert på baksiden: "Espolin Johnson august 1951". Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen. Også påtegnet samme sted: "Restaurant Mennesker av Sigurd Evensmo". (Sigurd Evensmo (1912-1978), norsk forfatter og journalist).

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering