Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Nattkelneren
Akvarell og skrapeteknikk på tykt, blankt papir
27x30
Dobbeltsignert nede t.v.: Espolin Johnson
Signert og datert på baksiden: "Espolin Johnson august 1951". Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen. Også påtegnet samme sted: "Restaurant Mennesker av Sigurd Evensmo". (Sigurd Evensmo (1912-1978), norsk forfatter og journalist).
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000