Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Enken

Litografi
37x48,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Prövetrykk II/XXV. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v. Fra 1979.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering