Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Enken
Litografi
37x48,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Prövetrykk II/XXV. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v. Fra 1979.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000