Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Marine

Olje på mahogniplate
32x17
Signert nede t.h.: Barth

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering