Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Marine
Olje på mahogniplate
32x17
Signert nede t.h.: Barth
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på mahogniplate
32x17
Signert nede t.h.: Barth
Vurdering