Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Aagaard, Martin (1863-1913)
D/S "Norge" i innseilingen til Kristiania, vinter

Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: M Aagaard

Påtegnet på baksiden, på blindrammen skipets historie blant annet: "M/S Norge bygget i 1884, forliste ved Rockall 1904".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering