Aagaard, Martin(1863-1913)
D/S "Norge" i innseilingen til Kristiania, vinter
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: M Aagaard
Påtegnet på baksiden, på blindrammen skipets historie blant annet: "M/S Norge bygget i 1884, forliste ved Rockall 1904".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000