Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Fiskergutt

Olje på lerret
43x32
Signert oppe t.h.: J. Ekenæs.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering