Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Kvinne i åkerlandskap 1889

Olje på plate
30x50
Signert og datert nede t.v.: Jörgen Sorensen. 89.

Platen bemalt på baksiden med sommerblomster i krukke.

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000