Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Kvinne i åkerlandskap 1889
Olje på plate
30x50
Signert og datert nede t.v.: Jörgen Sorensen. 89.
Platen bemalt på baksiden med sommerblomster i krukke.
PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000