Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Seilbåter i frisk bris 1886

Olje på plate
28,5x26
Signert og datert nede t.h.: F.T. 86

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror. Alfred Larsen vant Norges første gullmedalje i seiling i 12-metersklassen under Olympiaden i Stockholm i 1912.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000