Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Kystlandskap med folkeliv 1876

Olje på lerret
38x55
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: J. M. Grimelund. 76. Paris.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000