Grimelund, Johannes(1842-1917)
Kystlandskap med folkeliv 1876
Olje på lerret
38x55
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: J. M. Grimelund. 76. Paris.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
38x55
Vurdering