Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Mortefiskere
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.
PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000