Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Mortefiskere

Olje på lerret
36x54
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000