Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Frich, Joachim (1810-1858)
Liten pike i folkedrakt

Olje på papir, oppklebet på tykk papp
22x16
Signert nede t.h.: Frich

Piken holder en hjemmelaget sleiv og visp som hun skal prøve å selge til turistene.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000