Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Tiur i grantopp

Pastell på papir, lysmål
22x27
Signert nede t.h.: CS.

PROVENIENS:

Har vært i kunstnerens families eie siden den ble tegnet.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering