Skredsvig, Christian(1854-1924)
Tiur i grantopp
Pastell på papir, lysmål
22x27
Signert nede t.h.: CS.
Proveniens:
Har vært i kunstnerens families eie siden den ble tegnet.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00