Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
En pike og en gutt 1891

Blyant på papir, oppklebet på papp
16,5x30,5
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 91.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering