Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon 1959
Olje på lerret
18x18
Signert nede t.v.: Jens Johannessen Datert nede t.v.: Julen 59
Signert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen Signert på blindrammen, på baksiden: JJ
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000