Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon 1959

Olje på lerret
18x18
Signert nede t.v.: Jens Johannessen Datert nede t.v.: Julen 59

Signert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen Signert på blindrammen, på baksiden: JJ

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering