Johannessen, Jens(1934-)
Olje på lerret
21x21
Signert på baksiden av lerretet: Jens Joh.
Signert på baksiden, på blindrammen to steder: "Jens" og "JJ".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000