Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)

Olje på lerret
21x21
Signert på baksiden av lerretet: Jens Joh.

Signert på baksiden, på blindrammen to steder: "Jens" og "JJ".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000