Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)

Olje på lerret
21x21
Signert på baksiden av lerretet: Jens Joh.

Signert på baksiden, på blindrammen to steder: "Jens" og "JJ".

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering