Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Trær 1927

Olje på lerret
65x60
Signert og datert nede t.h.: R. Th. -27.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000