Bratland, Jacob(1859-1906)
Badende gutter
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.v.: Bratland
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.v.: Bratland
Vurdering