Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Bratland, Jacob(1859-1906)
Badende gutter

Olje på lerret
46x54
Signert nede t.v.: Bratland

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000