Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Bratland, Jacob (1859-1906)
Badende gutter

Olje på lerret
46x54
Signert nede t.v.: Bratland

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000