Haakø, Hans(1897-1984)
Fjordlandskap med tre 1944
Olje på lerret oppklebet på plate
45x59
Signert og datert nede t.v.: H. Haakö. 1944.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
45x59
Vurdering