Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Haakø, Hans (1897-1984)
Fjordlandskap med tre 1944

Olje på lerret oppklebet på plate
45x59
Signert og datert nede t.v.: H. Haakö. 1944.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering