Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret, oppklebet på plate
40x55
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
40x55
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering