Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
40x55
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering